Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Postęp prac na serwerze-99,9%  (Przeczytany 481 razy)
Brainiac
Przekleństwomiotny
Pan i Władca
Zaawansowany użytkownik

Reputacja 65530

I'm a Brony and I am proud of it!

Zobacz profil WWW Email
« : Lipiec 02, 2012, 12:12:42 »

Witam!
W tym temacie będę zamieszczał informacje na temat reaktywacji serwera.
26.06 Powstało forum serwerowe
27.06 Niestety nie udało się odzyskać mapy, jednak serwer i tak powstanie , spawn gotowy, spleff gotowy i stadion też
-Nazwa wymyślona, NewMetropoly (nm.mycraft.pl), tak, staramy się podłączyć pod MyCraft. jako zupełnie nowy serwer. jednak zasady zostają takie jak były PS NIGDY nie będzie zmiany mapy  @babciakanali
-Niestety samoloth odrzucił propozycję dołączenia do portalu z uwagi na zbyt dużą ich ilość w MyC, tak poza tym to stoi już galeria handlowa razem z aquaparkiem, jutro postaram się zrobić farmę oraz powstaną działki pod projekty wieżowców.
28.06 Serwer rozwija się bardzo dobrze  stoi już katedra oraz droga do niej
Jeszcze chciałem udostępnić nasz teraźniejszy spawn z widoku ptaka: (babciakanalia: galeria handlowa uległa dziwnemu pożarowi, który wziął się z nikąd, wszystko już naprawione a jutro postaram się przygotować miejsce pod nowy event , atrakcji u nas nie zabraknie)

29.06 Hah nawet w zakończenie roku szkolnego wasi kochani admini  nie imprezują tylko zapierdzielają na serwerze żeby jak najszybciej go otworzyć! Jednak okażcie trochę miłości i pozapraszajcie innych aby nasz serwer rozkwitł! rozpoczynamy są prace nad działkami pod spawnem, która otrzyma każdy, który kupi vip-a 2 dni przed otwarciem. Będzie mógł też te 2 dni przed wejść na serwer i wybrać sobie działkę pod wieżowiec i 1. darmowa działkę. Ale o tym kiedy indziej
30.06 Mamy upatrzony hosting. Już niedługo spodziewajcie się nowego portalu
Opracowałem 2 nowe Eventy. Jeden dla fanów rapu i hip-hopu a drugi dla fanów labiryntów.
01.07 hah, jest 18 po północy, a wasz DamyK wciąż pracuje  Widać dobrze mu to wychodzi bo: Dzialki już są skończone i pierwsze hotele i wiezowce postawione
-Hotele będę pełniły funkcję ozdobną, lecz będzie można je nabyć droga przetargów.
02.07 Podjęta decyzja dot. resetów map. Zawsze będzie przeprowadzona ankieta.
- 50% działek pod wieżowce gotowe. Teraz drugie 50 i jedziemy z normalnymi działkami. Spodziewajcie się niedługo informacji o dacie otwarcia Duży uśmiech                                             
08.07 Prace trwają. Działki prawie ukończone.
09.07 Miło mi jest poinformować, że rozpoczęliśmy prace nad stroną internetową. Strona będzie do dnia otwarcia serwera na subdomenie c0.pl, jest to hosting cba.pl. Kilka dni przed otwarciem będzie już to subdomena .pl. Za kilka dni, jak skończymy pracę, to podamy Wam adres strony. To tyle, mam nadzieję że motyw przypadnie Wam do gustu .
Pozdrawiam
Speed6030
11.07 Urząd imigracyjny wraz z willą adminów ukończony.
18.07 UUU ale dawno tu nie zaglądałem Mrugnięcie Powiem tak: Saló acabat els esdeveniments en l'estudi de MineTV TS. Centre Comercial polit, molt llest en breu al nostre YouTube hi ha un vídeo curt salutació;)! Heh! No ok nie każdy zna kataloński. to napisze po Polsku: Skończona hala pod eventy TS w tym studio MineTV. Galeria Handlowa dopieszczona, działki gotowe, niedługo na naszym YouTube znajdzie sie krótki filmik Mrugnięcie Pozdrawiam!
PS w załączniku jest pixelart RainbowDash w okularach 3D. A w tle majestatyczny, tajemniczy wieżowiec...
02.08 to mój 5dzień w Kaliforni ale i tak wbijam na forum i aktualizuję posty. Ukończona WIĘKSZOŚĆ mapy. Jak wrócę to dorobie trochę działek. Pozdrawiam Duży uśmiech
04.08 tak na serio to chce sie pochwalić pixel artem, który robiłem 3 1/2 godziny:
http://cloud-2.steampowered.com/ugc/542932685228838787/3EA18C80157EBAEAC8B04F1EE230BB4027D367A1/
10.09 Siema! znamy datę otwarcia! 24 sierpnia! A dla VIP jest to 22 sierpnia! Dodatkowo cały czas pracuje nad mapą dopieszczając wszystko aby każdy gracz był zadowolony z gry. Pozdrawiam!

« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2012, 07:42:58 wysłane przez babciakanalia » Zapisane

"Ludzie nie wiedzą czego chcą puki im tego nie pokażemy"~ Steve Jobs
tofol
Nowy użytkownik
*

Reputacja -2

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpień 23, 2012, 08:47:50 »

jakie będzie IP?
Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #2 : Sierpień 23, 2012, 14:42:27 »

Dowiesz się jak otworzymy serwa Język. Niestety, otwarcie przekładamy. Więcej info na WWW: www.newmetropoly.c0.pl

Jeśli masz jakieś bardzo ważne pytanie, sugestie, napisz mi na PW lub na e-maila służbowego: newmetropoly@gmail.com lub na mojego prywatnego michal.smolenski.speed60@gmail.com.
Wiadomości będące spamem będą natychmiast kasowane!!!
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

tarot hiall fallcraft futurerpg canissada