Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Strona newmetropoly.c0.pl.  (Przeczytany 1025 razy)
Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« : Lipiec 13, 2012, 10:00:15 »

Oceniajcie naszą stronę internetową! Motyw jest tylko tymczasowy.
Jeśli ktoś wie, jak nazywał się motyw strony jaki był na stronie 2minecraft.pl, niech się ze mną skontaktuje! Będzie czekać nagroda!
Proszę o ocenianie stronki poniżej Mrugnięcie.
Póki co jest jeden wpis, ponieważ nie ma o czym jeszcze pisać.
Już niedługo będziecie mogli wejść na naszą stronę za pomocą strony newmetropoly.com.pl!
Adres stronki: http://www.newmetropoly.c0.pl
Pozdrawiam!

@update 12:57. Stronka jest w języku Polskim, jest już prawie w 100% skonfigurowana. Zapraszamy do rejestracji na stronce newmetropoly.c0.pl. Mamy też Facebooka! Odnośnik znajdziecie na stronie newmetropoly.c0.pl zakładka ,,Nasz Facebook". Pozdarawiam!!!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2012, 11:58:06 wysłane przez Speed6030 » Zapisane

Jeśli masz jakieś bardzo ważne pytanie, sugestie, napisz mi na PW lub na e-maila służbowego: newmetropoly@gmail.com lub na mojego prywatnego michal.smolenski.speed60@gmail.com.
Wiadomości będące spamem będą natychmiast kasowane!!!
Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #1 : Lipiec 14, 2012, 20:35:34 »

ok, mam motyw. Jakby co to zmieńcie sobie grafiki bo jak zainstalujecie od razu jest po angielsku itp. Potem też polecam spolszczyć ogółem całe pliki PHP Uśmiech
Jakby co to pozostawiam email do dyspozycji, lub spolszczenia...

http://www.fabthemes.com/vulcan/

szarozolty@gmail.com

Bardzo, bardzo dziękuje. Nagrodą będzie niespodzianka, dostaniesz ją jak serwer wystartuje. Będziesz zadowolony Mrugnięcie. Dziękuje bardzo jeszcze raz, jesteś wielki. Jeżeli umiałbyś spolszczyć, to bardzo bym Cię o to prosił. Dostaniesz ,,przedłużenie" nagrody. Mojego e-maila wyślę ci na priv, możesz też z nami skontaktować się poprzez e-maila newmetropoly@gmail.com. Pozdrawiam.

Jeśli masz jakieś bardzo ważne pytanie, sugestie, napisz mi na PW lub na e-maila służbowego: newmetropoly@gmail.com lub na mojego prywatnego michal.smolenski.speed60@gmail.com.
Wiadomości będące spamem będą natychmiast kasowane!!!
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

uslugiminecraft stajniekrk th quiero opolanie