Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Hmm, nie wiem co tu napisać...  (Przeczytany 376 razy)
Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« : Lipiec 06, 2012, 15:23:28 »

Nie wiem czy ten temat nadaje się do działu pierdoły, ale wrzucę go tu Chichot

Grałem ostatnio na serwerze ipatryka (risenmetropoly). Byłem supermodem. Zostałem jednak zdegradowany, ponieważ niepodobało się ipatrykowi to, że nic nie robiłem. Pytałem się ciągle kogoś: ,,Mogę Wam pomóc?", ,,co mogę zbudować(zrobić)?". Oczywiście mówili: ,,Na razie nic..." itd itd... Potem chciałem porozmawiać z ipatem, facem na temat tej degradacji. Nic nie odpowiadali.. W końcu po kilkunastu pytaniach zechciał ,,szanowny" pan ipatryk odpowiedzieć. Rozmawialiśmy, rozmawialiśmy... Spytałem się go o jedną rzecz. ,,Dlaczego twierdzicie że nic nie robiłem, mimo, że pytałem się was czy mogę wam w czymś pomóc" itp... Po tym pytaniu, dostałem perma. Zacząłem się śmiać do siebie i mówić ,,Boże, co za dzieci..". I pomyślałem, że mógłbym dołączyć do Waszej ekipy. Jesteście wspaniali. Moi starzy, jedni z ulubionych ludzi na serwerze 2minecraft.pl. Zobaczyłem, ilu graczy jest zarejestrowanych na Waszym forum. Większość tych super ludzi z serwera 2minecraft.pl.. Chcę grać razem z Wami na serwerze, i być może (jak się Damykan zgodzi i Babcia) zostać jm, modem na tym serwerze. Nie zawiodę Was, obiecuję. Cieszę się, że nasze kochane 2minecraft.pl przeżyło tak jakby ,,reaktywację" i dalej istnieje.

Oto wiadomość, którą zostawiłem na pożegnanie, na forum risenmetropoly.

Zostałem zdegradowany, gdyż panu ipatrykowi nie podobało się to, że nie robię nic na serwerze mimo, że ciągle oferowałem swoją pomoc innym. Jak z nim gadałem, to się w jednym momencie obraził i dał perma... Teraz kilka słów o nim..

-Jest to dziecko które żąda tego, by myślano jak on.
-Dziecko, które nie potrafi odpowiedzieć na krótkie pytanie: ,,Dlaczego zostałem zdegradowany". Dopiero po kilkunastych pytaniach zechciał odpowiedzieć..
-Człowiek, który myśli że każdy będzie mu za przeproszeniem tyłek lizał, bo myśli, że jest najlepszy, najważniejszy itd.
-Wątpie, by ten serwer długo przetrwał jak tak nieogarnięta ekipa go prowadzi...

Dziękuje kilku graczom z którymi mogłem spędzić te kilka dni, żegnam się z Wami. Odchodzę do Babcikanalii i Damykana. Oni są przynajmniej życzliwi a nie jak wy..
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2012, 15:27:13 wysłane przez Speed6030 » Zapisane

Jeśli masz jakieś bardzo ważne pytanie, sugestie, napisz mi na PW lub na e-maila służbowego: newmetropoly@gmail.com lub na mojego prywatnego michal.smolenski.speed60@gmail.com.
Wiadomości będące spamem będą natychmiast kasowane!!!
Damykan
Gość
« Odpowiedz #1 : Lipiec 06, 2012, 15:38:47 »

Speed tak jak na GG jak będziesz to mi napisz ok ?
Brainiac
Przekleństwomiotny
Pan i Władca
Zaawansowany użytkownik

Reputacja 65530

I'm a Brony and I am proud of it!

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Lipiec 06, 2012, 15:58:28 »

Drogi spidku (Mrugnięcie) Nie bój żaby coś poradzimy. Umówiliśmy się z damykanem, że nie będziemy mieć konfliktów z innymi, więc nie będę pisał do applowicza, bo mogę przesadzić. Pograj w Simsy Mrugnięcie i czekaj na moją wiadomość.

"Ludzie nie wiedzą czego chcą puki im tego nie pokażemy"~ Steve Jobs
Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #3 : Lipiec 06, 2012, 16:27:41 »

Dzięki wielkie, jesteście wspaniali.

Mogę też dać Wam moją mapkę z Termami. Filmik z tych Term jest na moim kanale, http://youtube.com/user/speed6030. Posiadam też schematic tych term, mogę Wam to wszystko dać Język

Jeśli masz jakieś bardzo ważne pytanie, sugestie, napisz mi na PW lub na e-maila służbowego: newmetropoly@gmail.com lub na mojego prywatnego michal.smolenski.speed60@gmail.com.
Jagodaxzx
Nowy użytkownik
*

Reputacja 1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lipiec 10, 2012, 16:25:15 »

Jakie jest IP na serwer ipatryka ? Język
Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #5 : Lipiec 10, 2012, 18:23:46 »

Nie podaję IP serwerów, które są dla nas konkurencją.

Temat zamykam,
Speed6030.

Brainiac
Przekleństwomiotny
Pan i Władca
Zaawansowany użytkownik

Reputacja 65530

I'm a Brony and I am proud of it!

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #6 : Lipiec 12, 2012, 14:56:26 »

nie to ja zamykam Chichot

"Ludzie nie wiedzą czego chcą puki im tego nie pokażemy"~ Steve Jobs
Strony: [1]
Drukuj