Ankieta
Pytanie: Czy jesteś za nazwa MineMetropoly?
Tak
Nie
Inna nazwa(napisz jaka)

Strony: 1 [2]
Drukuj
Autor Wątek: Nowa nazwa serwera w maju ;))  (Przeczytany 1422 razy)
Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #15 : Grudzień 13, 2012, 16:35:21 »

Ten filmik pt. Atrakcyjność CoolCity?:PP

PS. Skocznie zbuduj na razie sam na singlu, potem wrzucimy ją na serwer hamachi i poprawimy ewentualnie szczegóły. Serwer hamachi ruszy w czasie przerwy świątecznej.

Jeśli masz jakieś bardzo ważne pytanie, sugestie, napisz mi na PW lub na e-maila służbowego: newmetropoly@gmail.com lub na mojego prywatnego michal.smolenski.speed60@gmail.com.
Wiadomości będące spamem będą natychmiast kasowane!!!
Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #16 : Grudzień 16, 2012, 11:52:12 »

Możemy uznać, że strona WWW jest już gotowa! Oczywiście zrobimy parę poprawek, ale to potem. Na razie zapraszamy na naszą stronę Mrugnięcie

www.minemetropoly.ugu.pl

Jeśli masz jakieś bardzo ważne pytanie, sugestie, napisz mi na PW lub na e-maila służbowego: newmetropoly@gmail.com lub na mojego prywatnego michal.smolenski.speed60@gmail.com.
Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #17 : Grudzień 16, 2012, 17:13:51 »

Kwonowi coś odjebało i skasował nam wszystkie pliki ze strony www.minemetropoly.ugu.pl. Erni002 ze strony www.sivqu.pl wykonuje nam nową stronę.

Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #18 : Grudzień 18, 2012, 13:27:33 »

Sprawa została wyjaśniona. Podobno baza danych się zepsuła, a Kwon był na to wściekły, dlatego twierdził że skasował stronę Chichot Próbujemy teraz zrobić jeszcze raz stronę, adres się nie zmienia www.minemetropoly.ugu.pl. Zaczniemy prace w czwartek i będziemy pracować póki nie zadziała ponownie Mrugnięcie
Pozdrawiam i dziękuje za czytanie na bieząco naszych poczynań Mrugnięcie)

Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #19 : Grudzień 26, 2012, 10:51:36 »

Siema wszystkim! Już dziś Siewca utworzy serwer hamachi na którym będziemy mogli tworzyć mapę nowego serwera MineMetropoly! Kto jest chętny do budowania, proszę pisać w tym temacie. Muszę wiedzieć kogo dodać do Whitelisty ;ppp Pozdrawiam!

Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #20 : Grudzień 30, 2012, 14:49:42 »

Siemanko! Dziś mam dobre wieści!(na pewno dla nas Chichot)

1. Kupimy może nawet w tym roku płatną domenę strony WWW dla serwera MineMetropoly!
2. Być może będziemy mieć serwer od hostingu www.mine24.pl który niedługo rozpocznie swoją działalność!
3. Serwer projektowy już istnieje, będziemy już niedługo budować mapę na nowy serwer MineMetropoly!
4. Niedługo powinno powstać nowe forum.

Pozdrawiam Was i do zobaczenia w maju!
Speed6030

PS. Stronę www.minemetropoly.ugu.pl możecie sobie wymazać z głowy. Porzucamy hosting ugu.pl. Jest bardzo wolny i jesteśmy z niego bardzo niezadowoleni.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 15:06:29 wysłane przez Speed6030 » Zapisane

Brainiac
Przekleństwomiotny
Pan i Władca
Zaawansowany użytkownik

Reputacja 65530

I'm a Brony and I am proud of it!

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #21 : Styczeń 02, 2013, 14:14:38 »

Dobra! Powiem tak! Czytajcie osobny temat!

"Ludzie nie wiedzą czego chcą puki im tego nie pokażemy"~ Steve Jobs
Brainiac
Przekleństwomiotny
Pan i Władca
Zaawansowany użytkownik

Reputacja 65530

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #22 : Styczeń 02, 2013, 21:16:58 »

MORIS?! To ten, który zabałwanił creative?

Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #23 : Styczeń 07, 2013, 19:36:27 »

Siema, przenosimy się na www.minemetropoly.darmowefora.pl. Mamy w planach kupno płatnej domeny z subdomeną np (com.pl) może nawet jeszcze w tym miesiącu, lecz proszę Was o zarejestrowanie się mimo wszystko na forum które podałem wyżej. Minemetropoly.pl jest nadal zajęta przez Niaghamana. Będzie jeszcze ważna przez ok 250 dni. Po tym okresie czasu postaramy się kupić tą stronę jeżeli w ogóle będzie zainteresowanie serwerem ;p Dlaczego nie przenosimy domeny do nas? Niaghaman chciał przenieść, lecz to jest naprawdę dużo roboty. Mniej niż za 100 zł nie chciał nam oddać strony, więc odmówiłem. Nie mamy aż tylu funduszy na ten serwer ;p

Pozdrawiam!

Brainiac
Przekleństwomiotny
Pan i Władca
Zaawansowany użytkownik

Reputacja 65530

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #24 : Styczeń 11, 2013, 09:49:08 »

Ale wiesz że to nie potrzebne bo ja juz zająłem się robieniem forum i stronki?

siftt
Nowy użytkownik
*

Reputacja 0

37230526
« Odpowiedz #25 : Styczeń 13, 2013, 11:10:07 »

Siema, na wasz projekt natrafiłem przypadkiem szukając jakich kolwiek informacji o serwerze MineMetropoly.pl. Otóż grałem tam z nickiem siftt, może ktoś mnie pamięta Chichot Grałem jeszcze na tej pierwszej mapie MineMetropoly jak jeszcze współpracowało z MyCraftem. Szukacie budowniczych jeszcze lub moderacji ? Dobrze pamiętam MM i mógłbym pomóc w jego odbudowie Uśmiech.
Strony: 1 [2]
Drukuj

Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

etforum aplikacja2013 hobbit phacaiste-ar-mac-tire osiedleradosne