Ankieta
Pytanie: Czy jesteś za nazwa MineMetropoly?
Tak
Nie
Inna nazwa(napisz jaka)

Strony: [1] 2
Drukuj
Autor Wątek: Nowa nazwa serwera w maju ;))  (Przeczytany 1293 razy)
Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« : Grudzień 08, 2012, 16:40:04 »

Witajcie,

Wczoraj wszedłem na serwer freebuild.pl (wchodzę na niego bardzo rzadko). Szedłem sobie ze spawnu do portali. ,,O, mapa creative" - powiedziałem. Wszedłem na tą mapę, zbudowałem sobie na niej napis Speed6030 i zobaczyłem ogromną i fantastyczną budowlę. Podszedłem bliżej. Patrze, NerevarDZN afczy przy tej budowli!!! Napisalem obok niego tabliczkę ,,Cześć Nere, tu Speed. Cieszę się że Cie spotkałem w ogóle na jakimś serwerze MC Mrugnięcie. Pozdrawiam". Poszedłem na paintballa. Po chwili otrzymałem wiadomość od Nerego ,,Hej, jesteś?". Powiedziałem że tak i zacząłem z nim rozmawiać o serwerze itd. Popytałem o mapy, o ich serwerowego ts, o nazwę serwera itd. I tu właśnie zadałem pytanie -,,Czy możemy użyć nazwy MineMetropoly na naszym serwerze?". Odpowiedział - ,,Tak, Niagha już nie ma nic wspólnego z tym serwerem więc możecie śmiało użyć tej nazwy Mrugnięcie". Ucieszyłem się bardzo. I teraz do Was takie pytanie. Czy chcielibyście by NewMetropoly zmieniło się na MineMetropoly? Piszcie Tak lub Nie w tym temacie. Możecie pisać również własne propozycje nazw.

Pozdrawiam serdecznie Mrugnięcie))
Speed6030.

PS. W styczniu rozpoczną się pierwsze prace nad mapą.
PSS. Jak widzicie, nasza strona WWW nie działa ponieważ Szaro skasował motyw który mieliśmy na stronie. Szaro oczywiście jest wiernym kolegą Devila. Zazdrości nam tego że otwieramy serwer w maju. Żal mi go po prostu... W styczniu KwonPL zrobi bardzo profesjonalną stronę WWW. Na forum poinformujemy Was o tym..
PSSS. mrhut400 będzie nam pomagał w budowaniu mapy. Jeżeli jesteście również chętni piszcie w tym temacie. Postaramy się zrobić mapę jak najbardziej podobną do MineMetropoly/2minecraft.pl. Mrhut robi już hotel i ratusz(spawn) Pozdrawiam Was serdecznie!!!
PSSSS. W maju będziemy mieć własny serwer ts z 512 slotami! KwonPL ma znajomego który prowadzi własny hosting serwerów ts i załatwi nam taki ;pp

Nowy serwer będzie 100 razy lepszy niż ten który był. Będzie bardzo dobrze dopracowany, 5 miesięcy jak na taką mapę która powstanie to mało, lecz postaramy się by wszystko było wspaniałe. Do zobaczenia!:)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2012, 19:02:08 wysłane przez Speed6030 » Zapisane

Jeśli masz jakieś bardzo ważne pytanie, sugestie, napisz mi na PW lub na e-maila służbowego: newmetropoly@gmail.com lub na mojego prywatnego michal.smolenski.speed60@gmail.com.
Wiadomości będące spamem będą natychmiast kasowane!!!
Brainiac
Przekleństwomiotny
Pan i Władca
Zaawansowany użytkownik

Reputacja 65530

I'm a Brony and I am proud of it!

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Grudzień 08, 2012, 20:11:31 »

PSSSS Dlaczego k**wa dowiaduje się o tym ostatni?

"Ludzie nie wiedzą czego chcą puki im tego nie pokażemy"~ Steve Jobs
szarozolty
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 08, 2012, 23:18:13 »

Aha, chciałem jeszcze dodać, że prawo do domeny MineMetropoly ma Niaghaman, także to jego się spytajcie, czy możecie używać tej nazwy Mrugnięcie
Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #3 : Grudzień 08, 2012, 23:39:59 »

Aha, chciałem jeszcze dodać, że prawo do domeny MineMetropoly ma Niaghaman, także to jego się spytajcie, czy możecie używać tej nazwy Mrugnięcie
O to już sięę nie matrw, Nere jeżeli będzie trzeba to pogada z Niaghą Mrugnięcie)

PS. Myślałem że nie będziesz się mścił za wojnę z Devem.. Ale się jednak pomyliłem... Jesteś materialny i tyle. Dał ci kase na serwer i od razu jest twoim przyjacielem?
PSS. Ja wojny nie chciałem, lecz Ty ją rozpętałeś. M.in że skasowałeś nam całą stronę WWW. Poprzedni post usunąłem ponieważ niektóre wiadomości były wyssane z palca :p. Chcesz pogadać, pisz na maila. Może dogadamy się jak mężczyzna z mężczyzną..

PSSS. My chcemy zarabiać? Tutaj normalnie rozśmieszyłeś mnie do łez. My serwer nie tworzymy dla pieniędzy. My serwer robimy po to, by z powrotem zjednoczyć graczy MineMetropoly/2minecraft.pl.Gdybyśmy robili serwer dla pieniędzy, to byśmy zamknęli serwer już pod koniec września. Dlaczego? Bo nie było zysków.  Vipa na serwerze nie kupił nikt oprócz Sajmona i Antka104(sponsor). I tak wpakowałem w ten serwer ok 60 zł a babcia pewnie też około tylu.I co, miałem zysk? NIE. My nie robimy serwera dla pieniędzy. My robimy serwer dla przyjemności grania ze starymi, dobrymi graczami MineMetropoly. To wszystko, chcesz odpowiedzieć to napisz na e-maila. Pozdrawiam.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2012, 23:58:57 wysłane przez Speed6030 » Zapisane

Jeśli masz jakieś bardzo ważne pytanie, sugestie, napisz mi na PW lub na e-maila służbowego: newmetropoly@gmail.com lub na mojego prywatnego michal.smolenski.speed60@gmail.com.
Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #4 : Grudzień 09, 2012, 22:33:49 »

Witam,

Kolega KwonPL razem z Czahą zrobili dziś w 30% nową stronę WWW. Motyw częściowo spolszczony, pierwszy testowy post dodany. Stronę ukończymy w weekend. Póki co adresu strony nie dam, nie chcę byście się rozczarowali ponieważ nie jest ta strona dopracowana. Jak skończymy to napiszę tutaj.Zaczniemy również tworzyć mapę już przed świętami i w ferie które są pod koniec stycznia(Wielkopolska). Zapraszamy i dziękujemy za zainteresowanie naszym serwerem. Gwarantujemy, że serwer będzie naprawdę na dobrym poziomie. Do zobaczenia! Więcej info w czasie przerwy świątecznej Mrugnięcie)

PS. Ekipa zostaje taka sama(oprócz SzaroZoltego), jeżeli wszyscy moderatorzy starego serwera NewMetropoly będą chcieli ,,pracować" również na MineMetropoly. Pozdrawiam Mrugnięcie)

Moris299
Nowy użytkownik
*

Reputacja 1

« Odpowiedz #5 : Grudzień 12, 2012, 15:23:34 »

Sieeeemka! Pamiętasz mnie jeszcze?
Fajny pmysł, jak byście chcieli bym wam w czymś pomógł to pytajcie Uśmiech Uśmiech
Moris299
Nowy użytkownik
*

Reputacja 1

« Odpowiedz #6 : Grudzień 12, 2012, 15:54:59 »

Zmontowałem któtki filmik z srceenshootami z Minemetropoly i 2minecraft Chichot
Krótkie ale mi to wystarczyło by rzypomnieć sobie stare czasy Uśmiech

http://www.youtube.com/watch?v=hfVSsyr6ZBQ
Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #7 : Grudzień 12, 2012, 20:50:56 »

Cześć Moris! Cieszę się że zawitałeś na nasze forum! Jeżeli chcesz, to możesz wykonać skocznię narciarską taką porządną, na której będzie można skakać daleko. Wykonaj ją razem z trybunami i budka komentatorską. Resztą zajmą się inni. Napisz czy Ci ta propozycja pasuje. Pozdro!

Moris299
Nowy użytkownik
*

Reputacja 1

« Odpowiedz #8 : Grudzień 13, 2012, 14:59:41 »

Chętnie Uśmiech Gdzie i kiedy? Uśmiech
Moris299
Nowy użytkownik
*

Reputacja 1

« Odpowiedz #9 : Grudzień 13, 2012, 15:02:34 »

Nie uwierzysz co znalazłem Uśmiech
Filmiki ze skoczni waszej na 2minecraft Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Jutro wrzuce Uśmiech
Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #10 : Grudzień 13, 2012, 16:35:21 »

Ten filmik pt. Atrakcyjność CoolCity?:PP

PS. Skocznie zbuduj na razie sam na singlu, potem wrzucimy ją na serwer hamachi i poprawimy ewentualnie szczegóły. Serwer hamachi ruszy w czasie przerwy świątecznej.

Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #11 : Grudzień 16, 2012, 11:52:12 »

Możemy uznać, że strona WWW jest już gotowa! Oczywiście zrobimy parę poprawek, ale to potem. Na razie zapraszamy na naszą stronę Mrugnięcie

www.minemetropoly.ugu.pl

Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #12 : Grudzień 16, 2012, 17:13:51 »

Kwonowi coś odjebało i skasował nam wszystkie pliki ze strony www.minemetropoly.ugu.pl. Erni002 ze strony www.sivqu.pl wykonuje nam nową stronę.

Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #13 : Grudzień 18, 2012, 13:27:33 »

Sprawa została wyjaśniona. Podobno baza danych się zepsuła, a Kwon był na to wściekły, dlatego twierdził że skasował stronę Chichot Próbujemy teraz zrobić jeszcze raz stronę, adres się nie zmienia www.minemetropoly.ugu.pl. Zaczniemy prace w czwartek i będziemy pracować póki nie zadziała ponownie Mrugnięcie
Pozdrawiam i dziękuje za czytanie na bieząco naszych poczynań Mrugnięcie)

Speed6030
Prawa ręka Admina
Aktywny użytkownik

Reputacja 6

Barca ponad życie.

4964771
« Odpowiedz #14 : Grudzień 26, 2012, 10:51:36 »

Siema wszystkim! Już dziś Siewca utworzy serwer hamachi na którym będziemy mogli tworzyć mapę nowego serwera MineMetropoly! Kto jest chętny do budowania, proszę pisać w tym temacie. Muszę wiedzieć kogo dodać do Whitelisty ;ppp Pozdrawiam!

Strony: [1] 2
Drukuj

Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

przygodywdziczy needforspeed lody forum nii-chan