NewMetropoly

NewMetropoly => Pierdoły => Wątek zaczęty przez: Speed6030 Lipiec 06, 2012, 15:23:28Tytuł: Hmm, nie wiem co tu napisać...
Wiadomość wysłana przez: Speed6030 Lipiec 06, 2012, 15:23:28
Nie wiem czy ten temat nadaje się do działu pierdoły, ale wrzucę go tu :D

Grałem ostatnio na serwerze ipatryka (risenmetropoly). Byłem supermodem. Zostałem jednak zdegradowany, ponieważ niepodobało się ipatrykowi to, że nic nie robiłem. Pytałem się ciągle kogoś: ,,Mogę Wam pomóc?", ,,co mogę zbudować(zrobić)?". Oczywiście mówili: ,,Na razie nic..." itd itd... Potem chciałem porozmawiać z ipatem, facem na temat tej degradacji. Nic nie odpowiadali.. W końcu po kilkunastu pytaniach zechciał ,,szanowny" pan ipatryk odpowiedzieć. Rozmawialiśmy, rozmawialiśmy... Spytałem się go o jedną rzecz. ,,Dlaczego twierdzicie że nic nie robiłem, mimo, że pytałem się was czy mogę wam w czymś pomóc" itp... Po tym pytaniu, dostałem perma. Zacząłem się śmiać do siebie i mówić ,,Boże, co za dzieci..". I pomyślałem, że mógłbym dołączyć do Waszej ekipy. Jesteście wspaniali. Moi starzy, jedni z ulubionych ludzi na serwerze 2minecraft.pl. Zobaczyłem, ilu graczy jest zarejestrowanych na Waszym forum. Większość tych super ludzi z serwera 2minecraft.pl.. Chcę grać razem z Wami na serwerze, i być może (jak się Damykan zgodzi i Babcia) zostać jm, modem na tym serwerze. Nie zawiodę Was, obiecuję. Cieszę się, że nasze kochane 2minecraft.pl przeżyło tak jakby ,,reaktywację" i dalej istnieje.


Oto wiadomość, którą zostawiłem na pożegnanie, na forum risenmetropoly.

Zostałem zdegradowany, gdyż panu ipatrykowi nie podobało się to, że nie robię nic na serwerze mimo, że ciągle oferowałem swoją pomoc innym. Jak z nim gadałem, to się w jednym momencie obraził i dał perma... Teraz kilka słów o nim..

-Jest to dziecko które żąda tego, by myślano jak on.
-Dziecko, które nie potrafi odpowiedzieć na krótkie pytanie: ,,Dlaczego zostałem zdegradowany". Dopiero po kilkunastych pytaniach zechciał odpowiedzieć..
-Człowiek, który myśli że każdy będzie mu za przeproszeniem tyłek lizał, bo myśli, że jest najlepszy, najważniejszy itd.
-Wątpie, by ten serwer długo przetrwał jak tak nieogarnięta ekipa go prowadzi...

Dziękuje kilku graczom z którymi mogłem spędzić te kilka dni, żegnam się z Wami. Odchodzę do Babcikanalii i Damykana. Oni są przynajmniej życzliwi a nie jak wy..


Tytuł: Odp: Hmm, nie wiem co tu napisać...
Wiadomość wysłana przez: Damykan Lipiec 06, 2012, 15:38:47
Speed tak jak na GG jak będziesz to mi napisz ok ?


Tytuł: Odp: Hmm, nie wiem co tu napisać...
Wiadomość wysłana przez: Brainiac Lipiec 06, 2012, 15:58:28
Drogi spidku (;)) Nie bój żaby coś poradzimy. Umówiliśmy się z damykanem, że nie będziemy mieć konfliktów z innymi, więc nie będę pisał do applowicza, bo mogę przesadzić. Pograj w Simsy ;) i czekaj na moją wiadomość.


Tytuł: Odp: Hmm, nie wiem co tu napisać...
Wiadomość wysłana przez: Speed6030 Lipiec 06, 2012, 16:27:41
Dzięki wielkie, jesteście wspaniali.

Mogę też dać Wam moją mapkę z Termami. Filmik z tych Term jest na moim kanale, http://youtube.com/user/speed6030. Posiadam też schematic tych term, mogę Wam to wszystko dać :P


Tytuł: Odp: Hmm, nie wiem co tu napisać...
Wiadomość wysłana przez: Jagodaxzx Lipiec 10, 2012, 16:25:15
Jakie jest IP na serwer ipatryka ? :P


Tytuł: Odp: Hmm, nie wiem co tu napisać...
Wiadomość wysłana przez: Speed6030 Lipiec 10, 2012, 18:23:46
Nie podaję IP serwerów, które są dla nas konkurencją.

Temat zamykam,
Speed6030.


Tytuł: Odp: Hmm, nie wiem co tu napisać...
Wiadomość wysłana przez: Brainiac Lipiec 12, 2012, 14:56:26
nie to ja zamykam :D


Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rowerowyplaczamkowy rasa-nocna humor watahawilkowmagii storylife