NewMetropoly

NewMetropoly => Ogłoszenia i ważne informacje => Wątek zaczęty przez: Speed6030 Grudzień 08, 2012, 16:40:04Tytuł: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Speed6030 Grudzień 08, 2012, 16:40:04
Witajcie,

Wczoraj wszedłem na serwer freebuild.pl (wchodzę na niego bardzo rzadko). Szedłem sobie ze spawnu do portali. ,,O, mapa creative" - powiedziałem. Wszedłem na tą mapę, zbudowałem sobie na niej napis Speed6030 i zobaczyłem ogromną i fantastyczną budowlę. Podszedłem bliżej. Patrze, NerevarDZN afczy przy tej budowli!!! Napisalem obok niego tabliczkę ,,Cześć Nere, tu Speed. Cieszę się że Cie spotkałem w ogóle na jakimś serwerze MC ;). Pozdrawiam". Poszedłem na paintballa. Po chwili otrzymałem wiadomość od Nerego ,,Hej, jesteś?". Powiedziałem że tak i zacząłem z nim rozmawiać o serwerze itd. Popytałem o mapy, o ich serwerowego ts, o nazwę serwera itd. I tu właśnie zadałem pytanie -,,Czy możemy użyć nazwy MineMetropoly na naszym serwerze?". Odpowiedział - ,,Tak, Niagha już nie ma nic wspólnego z tym serwerem więc możecie śmiało użyć tej nazwy ;)". Ucieszyłem się bardzo. I teraz do Was takie pytanie. Czy chcielibyście by NewMetropoly zmieniło się na MineMetropoly? Piszcie Tak lub Nie w tym temacie. Możecie pisać również własne propozycje nazw.

Pozdrawiam serdecznie ;)))
Speed6030.

PS. W styczniu rozpoczną się pierwsze prace nad mapą.
PSS. Jak widzicie, nasza strona WWW nie działa ponieważ Szaro skasował motyw który mieliśmy na stronie. Szaro oczywiście jest wiernym kolegą Devila. Zazdrości nam tego że otwieramy serwer w maju. Żal mi go po prostu... W styczniu KwonPL zrobi bardzo profesjonalną stronę WWW. Na forum poinformujemy Was o tym..
PSSS. mrhut400 będzie nam pomagał w budowaniu mapy. Jeżeli jesteście również chętni piszcie w tym temacie. Postaramy się zrobić mapę jak najbardziej podobną do MineMetropoly/2minecraft.pl. Mrhut robi już hotel i ratusz(spawn) Pozdrawiam Was serdecznie!!!
PSSSS. W maju będziemy mieć własny serwer ts z 512 slotami! KwonPL ma znajomego który prowadzi własny hosting serwerów ts i załatwi nam taki ;pp


Nowy serwer będzie 100 razy lepszy niż ten który był. Będzie bardzo dobrze dopracowany, 5 miesięcy jak na taką mapę która powstanie to mało, lecz postaramy się by wszystko było wspaniałe. Do zobaczenia!:)


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Brainiac Grudzień 08, 2012, 20:11:31
PSSSS Dlaczego k**wa dowiaduje się o tym ostatni?


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: szarozolty Grudzień 08, 2012, 23:18:13
Aha, chciałem jeszcze dodać, że prawo do domeny MineMetropoly ma Niaghaman, także to jego się spytajcie, czy możecie używać tej nazwy ;)


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Speed6030 Grudzień 08, 2012, 23:39:59
Aha, chciałem jeszcze dodać, że prawo do domeny MineMetropoly ma Niaghaman, także to jego się spytajcie, czy możecie używać tej nazwy ;)
O to już sięę nie matrw, Nere jeżeli będzie trzeba to pogada z Niaghą ;))


PS. Myślałem że nie będziesz się mścił za wojnę z Devem.. Ale się jednak pomyliłem... Jesteś materialny i tyle. Dał ci kase na serwer i od razu jest twoim przyjacielem?
PSS. Ja wojny nie chciałem, lecz Ty ją rozpętałeś. M.in że skasowałeś nam całą stronę WWW. Poprzedni post usunąłem ponieważ niektóre wiadomości były wyssane z palca :p. Chcesz pogadać, pisz na maila. Może dogadamy się jak mężczyzna z mężczyzną..

PSSS. My chcemy zarabiać? Tutaj normalnie rozśmieszyłeś mnie do łez. My serwer nie tworzymy dla pieniędzy. My serwer robimy po to, by z powrotem zjednoczyć graczy MineMetropoly/2minecraft.pl.Gdybyśmy robili serwer dla pieniędzy, to byśmy zamknęli serwer już pod koniec września. Dlaczego? Bo nie było zysków.  Vipa na serwerze nie kupił nikt oprócz Sajmona i Antka104(sponsor). I tak wpakowałem w ten serwer ok 60 zł a babcia pewnie też około tylu.I co, miałem zysk? NIE. My nie robimy serwera dla pieniędzy. My robimy serwer dla przyjemności grania ze starymi, dobrymi graczami MineMetropoly. To wszystko, chcesz odpowiedzieć to napisz na e-maila. Pozdrawiam.Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Speed6030 Grudzień 09, 2012, 22:33:49
Witam,

Kolega KwonPL razem z Czahą zrobili dziś w 30% nową stronę WWW. Motyw częściowo spolszczony, pierwszy testowy post dodany. Stronę ukończymy w weekend. Póki co adresu strony nie dam, nie chcę byście się rozczarowali ponieważ nie jest ta strona dopracowana. Jak skończymy to napiszę tutaj.Zaczniemy również tworzyć mapę już przed świętami i w ferie które są pod koniec stycznia(Wielkopolska). Zapraszamy i dziękujemy za zainteresowanie naszym serwerem. Gwarantujemy, że serwer będzie naprawdę na dobrym poziomie. Do zobaczenia! Więcej info w czasie przerwy świątecznej ;))

PS. Ekipa zostaje taka sama(oprócz SzaroZoltego), jeżeli wszyscy moderatorzy starego serwera NewMetropoly będą chcieli ,,pracować" również na MineMetropoly. Pozdrawiam ;))


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Moris299 Grudzień 12, 2012, 15:23:34
Sieeeemka! Pamiętasz mnie jeszcze?
Fajny pmysł, jak byście chcieli bym wam w czymś pomógł to pytajcie :) :)


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Moris299 Grudzień 12, 2012, 15:54:59
Zmontowałem któtki filmik z srceenshootami z Minemetropoly i 2minecraft :D
Krótkie ale mi to wystarczyło by rzypomnieć sobie stare czasy :)

http://www.youtube.com/watch?v=hfVSsyr6ZBQ


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Speed6030 Grudzień 12, 2012, 20:50:56
Cześć Moris! Cieszę się że zawitałeś na nasze forum! Jeżeli chcesz, to możesz wykonać skocznię narciarską taką porządną, na której będzie można skakać daleko. Wykonaj ją razem z trybunami i budka komentatorską. Resztą zajmą się inni. Napisz czy Ci ta propozycja pasuje. Pozdro!


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Moris299 Grudzień 13, 2012, 14:59:41
Chętnie :) Gdzie i kiedy? :)


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Moris299 Grudzień 13, 2012, 15:02:34
Nie uwierzysz co znalazłem :)
Filmiki ze skoczni waszej na 2minecraft :) :) :)
Jutro wrzuce :)


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Speed6030 Grudzień 13, 2012, 16:35:21
Ten filmik pt. Atrakcyjność CoolCity?:PP

PS. Skocznie zbuduj na razie sam na singlu, potem wrzucimy ją na serwer hamachi i poprawimy ewentualnie szczegóły. Serwer hamachi ruszy w czasie przerwy świątecznej.


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Speed6030 Grudzień 16, 2012, 11:52:12
Możemy uznać, że strona WWW jest już gotowa! Oczywiście zrobimy parę poprawek, ale to potem. Na razie zapraszamy na naszą stronę ;)

www.minemetropoly.ugu.pl


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Speed6030 Grudzień 16, 2012, 17:13:51
Kwonowi coś odjebało i skasował nam wszystkie pliki ze strony www.minemetropoly.ugu.pl. Erni002 ze strony www.sivqu.pl wykonuje nam nową stronę.


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Speed6030 Grudzień 18, 2012, 13:27:33
Sprawa została wyjaśniona. Podobno baza danych się zepsuła, a Kwon był na to wściekły, dlatego twierdził że skasował stronę :D Próbujemy teraz zrobić jeszcze raz stronę, adres się nie zmienia www.minemetropoly.ugu.pl. Zaczniemy prace w czwartek i będziemy pracować póki nie zadziała ponownie ;)
Pozdrawiam i dziękuje za czytanie na bieząco naszych poczynań ;))


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Speed6030 Grudzień 26, 2012, 10:51:36
Siema wszystkim! Już dziś Siewca utworzy serwer hamachi na którym będziemy mogli tworzyć mapę nowego serwera MineMetropoly! Kto jest chętny do budowania, proszę pisać w tym temacie. Muszę wiedzieć kogo dodać do Whitelisty ;ppp Pozdrawiam!


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Speed6030 Grudzień 30, 2012, 14:49:42
Siemanko! Dziś mam dobre wieści!(na pewno dla nas :D)

1. Kupimy może nawet w tym roku płatną domenę strony WWW dla serwera MineMetropoly!
2. Być może będziemy mieć serwer od hostingu www.mine24.pl który niedługo rozpocznie swoją działalność!
3. Serwer projektowy już istnieje, będziemy już niedługo budować mapę na nowy serwer MineMetropoly!
4. Niedługo powinno powstać nowe forum.Pozdrawiam Was i do zobaczenia w maju!
Speed6030

PS. Stronę www.minemetropoly.ugu.pl możecie sobie wymazać z głowy. Porzucamy hosting ugu.pl. Jest bardzo wolny i jesteśmy z niego bardzo niezadowoleni.


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Brainiac Styczeń 02, 2013, 14:14:38
Dobra! Powiem tak! Czytajcie osobny temat!


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Brainiac Styczeń 02, 2013, 21:16:58
MORIS?! To ten, który zabałwanił creative?


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Speed6030 Styczeń 07, 2013, 19:36:27
Siema, przenosimy się na www.minemetropoly.darmowefora.pl. Mamy w planach kupno płatnej domeny z subdomeną np (com.pl) może nawet jeszcze w tym miesiącu, lecz proszę Was o zarejestrowanie się mimo wszystko na forum które podałem wyżej. Minemetropoly.pl jest nadal zajęta przez Niaghamana. Będzie jeszcze ważna przez ok 250 dni. Po tym okresie czasu postaramy się kupić tą stronę jeżeli w ogóle będzie zainteresowanie serwerem ;p Dlaczego nie przenosimy domeny do nas? Niaghaman chciał przenieść, lecz to jest naprawdę dużo roboty. Mniej niż za 100 zł nie chciał nam oddać strony, więc odmówiłem. Nie mamy aż tylu funduszy na ten serwer ;p

Pozdrawiam!


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: Brainiac Styczeń 11, 2013, 09:49:08
Ale wiesz że to nie potrzebne bo ja juz zająłem się robieniem forum i stronki?


Tytuł: Odp: Nowa nazwa serwera w maju ;))
Wiadomość wysłana przez: siftt Styczeń 13, 2013, 11:10:07
Siema, na wasz projekt natrafiłem przypadkiem szukając jakich kolwiek informacji o serwerze MineMetropoly.pl. Otóż grałem tam z nickiem siftt, może ktoś mnie pamięta :D Grałem jeszcze na tej pierwszej mapie MineMetropoly jak jeszcze współpracowało z MyCraftem. Szukacie budowniczych jeszcze lub moderacji ? Dobrze pamiętam MM i mógłbym pomóc w jego odbudowie :).


Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

olimp gang-nd watahafernflower loki zabojcy